CZYM JEST DIGI SHOW?

DigiShow to platforma produkcji spektakularnych wydarzeń „pod streaming interaktywny”, czyli taki rodzaj transmisji, w którym uczestnicy online biorą bezpośredni udział w wydarzeniu na żywo.
Twój event z dostępem online

DigiShow® pozwala tworzyć rozwiązania szyte na miarę: od niewielkich wydarzeń studyjnych po duże eventy korporacyjne i premiery – każdemu z nich zapewniając należytą spektakularność, oprawę i narzędzia komunikacji. Czegokolwiek nie potrzebujesz, otrzymujesz innowacyjny rodzaj doświadczenia – Twoje własne interaktywne show online.

Możesz stworzyć event wyłącznie do streamingu online (digital-event) lub zdigitalizować event, który odbywa się w świecie rzeczywistym i tym samym powiększyć jego zasięg i liczbę odbiorców (digitized-event).

Realizujemy każdy event online

Stworzymy dokładnie taki event, jakiego potrzebujesz. Zapewniając experience, który przykuje uwagę każdego uczestnika – niezależnie od rodzaju i skali wydarzenia.

Prosta obsługa

Uczestnik eventu musi czuć się swobodnie. Nasze rozwiązania są intuicyjne, elastyczne, proste w obsłudze i – co ważne – dostępne na dowolnym urządzeniu. Streamujemy jednocześnie na komputery, TV, smartfony i tablety.

  • TV
  • komputer
  • smartphone
Profesjonalna reżyseria...

Wielozadaniowe, profesjonalne stanowisko reżyserskie sprawuje pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzenia – zarówno online, jak również offline. Masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

i telewizyjna jakość

DigiShow® to jakość produkcji i technologia, które dotąd zarezerwowane były wyłącznie dla realizacji telewizyjnych – wzbogacone o narzędzia interakcji, którymi telewizja nie dysponuje!

Scenografia wirtualna lub prawdziwa

W zależności od preferencji grupy docelowej, scenografia może zostać wygenerowana przez nas komputerowo lub zbudowana w studio. W obu przypadkach zapewniamy najwyższą jakość doświadczenia audio-wizualnego. Greenboxy zapełniamy najlepszymi animacjami z montażem live, a studia wyposażamy w najwyższej klasy ekrany LED i motywy scenograficzne – w zależności od potrzeb, preferencji i budżetu.

Profesjonalna oprawa 2D i 3D

W eventach online efekt końcowy zależy od odpowiedniej oprawy. Dlatego dostarczamy najbardziej spektakularne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy lub marki, które uatrakcyjnią przekazywane treści i i pozwolą Ci osiągnąć wszystkie założone cele.

Myślisz o evencie?
Skontaktuj się z nami
WYŚLIJ BRIEF